Sylwester jest wyjątkowym dniem w roku, dlatego dokładamy wszelkich starań, by spędzić go na dobrej zabawie w pełnym uroku miejscu. Idealnym miejscem na sylwestrowe imprezy są polskie góry, które oferują niesamowite widoki, szampańską zabawę oraz pożegnanie starego roku w doskonałym stylu.

hotel SzczyrkNa spędzenie Sylwestra w górach decyduje się co roku mnóstwo osób w każdym wieku. Kameralne pensjonaty, przytulne schroniska z kominkami i grzanym winem oraz góralska muzyka – czegóż chcieć więcej. W górach można liczyć zarówno na swojską imprezę z folklorystyczną nutą, jak i na bal z prawdziwego zdarzenia.

Świetnym miejscem na zabawę w ostatni dzień roku jest Szczyrk, pełne uroku miasto położone w Beskidzie Śląskim. Miasto leży nieco na uboczu utartych szlaków, dlatego jest w nim zdecydowanie spokojniej i bardziej kameralnie niż na przykład w Zakopanem.

Na pożegnanie roku w Szczyrku mogą wybrać się zarówno miłośnicy nart, jak i osoby, które szukają po prostu wyjątkowego miejsca. Narciarze będą się tu bawić nie tylko podczas nocy sylwestrowej, ale też w ciągu dnia – wiele kilometrów tras zjazdowych i biegowych o zróżnicowanych poziomach trudności gwarantują aktywne spędzenie czasu przez wieczorną imprezą.

Jeśli chcesz spędzić sylwestrowy wieczór i noc, zadbaj o to, by zarezerwować miejscówkę odpowiednio wcześniej. Najlepsze hotele czy pensjonaty cieszą się co roku wielką popularnością i raczej nie ma szans na znalezienie wolnego noclegu dzień przez imprezą. A na co można liczyć podczas Sylwestra – ogniska, grille, fajerwerki, bale na wielkich salach i niewielkie imprezy w kameralnym gronie, a w Nowy Rok można rozpocząć kuligiem. Tak spędzony Sylwester z pewnością zostanie na dłużej zapamiętany niż zwykła domówka u znajomych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Sylwestra w Szczyrku, zapraszamy na stronę: www.hotelskalnyszczyrk.pl.

Po godzinach: Gdzie na Sylwestra?