Artykuły higieniczne w gabinetach ginekologicznych

Higiena w gabinecie ginekologicznym zawsze powinna być priorytetem. To bezpieczeństwo zarówno samego lekarza, jak i jego pacjentek. Korzystanie z jednakowych leżanek, foteli ginekologicznych bez odpowiedniego zabezpieczenia niesie ze sobą ryzyko zakażeń.

Meringer

meringer logoObecnie utrzymanie sterylności jest jeszcze łatwiejsze dzięki szerokiej gamie skutecznych środków chemicznych i dodatkowo jednorazowych artykułach higienicznych, które pozwalają na szybką i wygodną wymianę po pacjentce. Stosowane są powszechnie w gabinetach ginekologicznych i można dopasować je indywidualnie do konkretnego zastosowania, aby dawały maksymalny komfort i ochronę. Wszystkie z nich zakupić można w sklepie internetowym Meringer, który specjalizuje się w artykułach ginekologicznych. To tu na klientów czeka szeroka gama zarówno artykułów higienicznych, jak i preparatów, których celem jest dezynfekcja i sterylizacja narzędzi, akcesoriów oraz sprzętów.

Meringer Kalisz

meringer kaliszW gabinetach ginekologicznych jednymi z podstawowych artykułów higienicznych są podkłady medyczne. Wykonane z cienkiej włókniny, także z warstwą wchłaniającą płyny i zapobiegającą przemakaniem służą do przykrywania nimi foteli ginekologicznych, leżanek przy prowadzeniu zabiegów USG i innych badań i zabiegów. Oferowane są w rolkach oraz jako składane w kostkę. Po ich użyciu wystarczy tylko ściągnąć je i wyrzucić, aby rozwinąć kolejne na nową pacjentkę, aby mogła ona higienicznie skorzystać z gabinetu ginekologicznego. Także używane są artykuły takie jak ręczniki papierowe do toalet i pomocne przy badaniach USG do wycierania nadmiaru żelu, piankowe podkładki pod stopy chroniące przed zimnem i chorobami skóry. Ponadto w gabinetach codziennie używane są środki dezynfekcyjne – do dezynfekcji rąk, narzędzi, odzieży, powierzchni i sprzętów medycznych. Są oferowane w formie preparatów gotowych do użycia w sprayach, jako chusteczki dezynfekując, a także płyny i proszki, które działają na szerokie spektrum bakterii, wirusów, grzybów. W celu dokładnej sterylizacji narzędzi wykorzystuje się odpowiednie urządzenia przeznaczone do tego celu. Wszystkie artykuły higieniczne opisane powyżej można zakupić w firmie Meringer Kalisz.

Meringer opinie

meringer opinieFirma Meringer od lat zaopatruje gabinety ginekologiczne. Jej asortyment to nowoczesne i sprawdzone artykuły dla ginekologii wyróżniające się wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami, dostępne w różnych wariantach do indywidulnego dobrania do danego celu. Dla firmy Meringer opinie są bardzo ważne, dlatego zapewnia ona swoim klientom również obsługę na najwyższym poziomie. Pracownicy są zawsze do usług i pomogą w doborze odpowiednich artykułów. Zamówienia składać można przez sklep internetowy, w którym czytelnie i przejrzyście zaprezentowano cały asortyment. Zamówienia złożone do godziny 17:00 wysyłane są jeszcze tego samego dnia, a dostawa produktów ma miejsce na kolejny dzień. Paczki dostarczane są firmą kurierską na koszt firmy.

Zapraszamy do wejścia do sklepu internetowego Meringer i zapoznania się z jego ofertą, a także do zrealizowania zamówienia!

Meringer Kalisz – opinie i informacje